Category: DEFAULT

Otázky
Otázky

otázek na které se nikdo neptá! ♥ ♥ ♥ - otázky. Napsal (») v kategorii RANDOM tagy ♥, přečteno: ×.

10 otázek, které zpochybní váš zdravý rozum. 6. 7. Otázky, samé otázky. Projeli jsme za vás všecky ty internety a vybrali ty nejprovokativnější otázky k pivku, procházce nebo třeba na pohovor. Odpovědi na ně nemáme, ale pokud s nějakou přijdete, napište nám ji! Tak tedy:Estimated Reading Time: 50 secs.

 · Ako klásť otvorené otázky (a 50 otázok, ktoré naštartujú zaujímavý rozhovor) Možno ste sa už ocitli v trápnom tichu s niekým o kom by ste radi vedeli viac. Zrazu to však nejde a nenapadá vám nič, čo by ste povedali, prípadne čo by ste sa spýtali. A už vôbec nedokážete nájsť spôsob ako klásť otvorené otázky. V.

Kdy jsi se naposledy sprchovala? 7. Co byl poslední film, který jsi viděla? 8. Co říká tvoje poslední zpráva? 9. Co je tvůj vyzváněcí tón? Byla jsi někdy v zahraničí?

Otázka je formulácia, vyjadrenie probléázka je výrok, ktorý zachytáva neznáme prvky nejakej situácie alebo úlohy, vyžadujúce si vysvetlenie.V prirodzenom jazyku sa vyjadruje opytovacou vetou alebo spojením slov.. Otázka má zložitú štruktúru, je v nej obsiahnutá problematická aj asertorická stránka.. Asertorická stránka charakterizuje predmet otázky, vydeľuje.


Untitled - Mrs. Wood - House Masters (Cassette) Punk Rock Spirit - Tischlerei Lischitzki - Halt Die Kladde Eine Zwischenbilanz (File) Ymca - Various - La Compilation Più Figa DellEstate (CD)

1 comments

  • Gogis

     · Otázky, na které se musíte zeptat lidí. Skvělé otázky pro lidi. Otevřené otázky. Spusťte skvělou konverzaci. Icebreaker nápady. Seznam nejlepších nápadů a her pro ledoborce. Icebreaker otázky. Více než skvělých otázek o ledoborcíchEstimated Reading Time: 4 mins.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 2
BING